Günsan Kargo
Numune

Uzatma Kabloları

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt

113,60TL 142,05TL

-20%

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

49,10TL 61,40TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

54,40TL 67,95TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

65,40TL 81,75TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

30,20TL 37,75TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

39,70TL 49,60TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

44,20TL 55,20TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

53,50TL 66,90TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

19,80TL 24,80TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

41,60TL 51,95TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

44,60TL 55,75TL

-20%

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

52,60TL 65,80TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)

Uzatma Kablosu Ne İşe Yarar ?

Çoklu priz, grup priz veya daha çok bilinen adıyla uzatma kablosu; evlerin içerisinde bulunan prizleri üç, dört veya altı priz çıkışına sahip kablolar ile çoğaltarak elektrik enerjisini aynı anda ve aynı aracı üzerinden daha fazla elektronik cihaza aktarmak için kullanılır. Günümüzde elektronik cihazların giderek ihtiyaç halini alması ve ev tesisatlarının bu ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalması sebebiyle uzatma kablosuna duyulan gereksinim artmaya başladı.

Hemen hemen her evde birden fazla bilgisayar ve televizyon bulunurken, artık herkesin cep telefonu sahibi olması ve tablet, powerbank gibi elektronik cihazların da hayatımıza girmesiyle uzatma kablosu her evin vazgeçilmez öğelerinden biri haline geldi. Monofaze (tek fazlı) ve trifaze (üç fazlı) olarak üretilen uzatma kabloları, kullanım yerlerine göre üçe ayrılır;

  • Topraklı Uzatma Kablosu: Buzdolabı, bulaşık makinesi gibi elektronik aletler için kullanılır.
  • Topraksız Uzatma Kablosu: Televizyon, müzik seti gibi elektronik aletler için kullanılır.
  • UPS Uzatma Kablosu: Bilgisayar, telefon gibi hassas cihazlar için kullanılır.

3’lü, 4’lü ve 6’lı uzatma kablosu modelleri bulunan uzatma kablosu alırken; alacağınız ürünün kalitesine, korumalı bir ürün olmasına ve ihtiyaç duyacağınız uzunlukta olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle kaliteli ve korumalı olması güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Elektrikle çalışan cihazlarınızı elektrik akımının neden olabileceği arıza ve zararlardan korumanız için doğru ürünü seçmelisiniz. Ayrıca uzatma kablosu kullanacağınız alanda elektronik cihazlarınızın prize uzaklığını hesaba katarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Günsan Elektrik güvencesiyle sunulan uzatma kablosu modellerinden dilediğiniz ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilir, evinizdeki elektronik cihazları güvenle kullanabilirsiniz.