Günsan Kargo
Numune

USB Şarj Prizleri

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Bej

103,80TL 129,75TL

-20%

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Bej evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Anahtar Priz Eqona Metallic serisinde sizleri bekliyor!..

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Siyah

103,80TL 129,75TL

-20%

Siyah 2 Çıkışlı USB  Şarj Prizi 5V / 2.1A..

Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Beyaz

102,68TL 128,35TL

-20%

Anahtar Priz Eqona Pratik Beyaz modelleri arasında Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Beyaz Online Günsan’da!..

Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Krem

102,68TL 128,35TL

-20%

Anahtar Priz Eqona Pratik Krem serisi içerisinde yer alan Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Krem ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Bej

103,80TL 129,75TL

-20%

Anahtar Priz Radius Metalik modelleri arasında Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Bej Online Günsan’da!..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

USB Şarjlı Prizler

Elektronik cihazların hayatımızda kapladığı yerin genişlemesi her ne kadar yaşamlarımızı kolaylaştırsa da bizleri büyük bir sorunla da karşı karşıya bıraktı: Şarj sorunu. Her yıl yeni modelleri çıkan telefon, tablet gibi elektronik aletlerin niteliklerinin gelişirken bataryalarının yetersiz kalmaya başlaması, ortaya çıkan şarj sorununa çözüm üretilmesini zorunlu hale getirdi. USB Şarj Prizleri tam da bu noktada ortaya çıkan ihtiyaca cevap vererek, şarj sorununu çözmenin alternatiflerinden biri olarak öne çıkmayı başardı.

Herhangi bir adaptöre ihtiyaç duymadan, yalnızca USB kablosu vasıtasıyla elektronik cihazlarınızı şarj edebilmeniz mümkün. İhtiyacınız olan tek şey; bir adet USB kablosu. USB kablosunun direkt olarak prize takılması ile elektrik enerjisinin aktarılmasını sağlayan USB Şarj Prizleri, sahip olduğu iki adet priz çıkışı ile tek prizde iki cihazı şarj edebilmenize olanak sağlıyor. 5V/2.1A çıkış akımlı USB prizler ile telefon, tablet, akıllı saat gibi elektronik cihazlar hızlı bir şekilde şarj edilebilir.

Telefon tutucu özellikli USB şarj prizleri, özellikle USB kablosunun kısa olduğu ve şarja takılan elektronik cihazın yere konulmak istenmediği durumlarda prizin üzerinde yer alan eklentisi ile telefonun tutulmasına imkân veriyor. Ayrıca USB girişli grup prizlerin de tercih edilebilmesi mümkün. İki USB girişe sahip, çocuk korumalı ve topraklı grup prizler hem işlevsel hem de güvenli bir ürün olarak öne çıkmakta.

USB şarj prizlerine evinizde, ofisinizde veya çalışma odanızda yer verebilirsiniz. Günsan Online’da sizlere sunduğumuz USB Şarj Prizleri ile elektronik cihazlarınız için şarj sorununu kolayca çözebilir, adaptör kullanmadan tek prizde iki farklı cihazı rahatlıkla şarj edebilirsiniz.