Günsan Kargo
Numune

USB Şarj Prizleri

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt

206,00TL

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Beyaz

121,30TL

Beyaz 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi 5V / 2.1A Fiyatları ..

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Füme

129,75TL

Füme 2 Çıkışlı USB  Şarj Prizi 5V / 2.1A Fiyatları Eqona 2 Çıkışlı USB'li Priz evinizin dekorasyonunda pratik dokunuş!..

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Gümüş

129,75TL

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Gümüş evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Anahtar Priz Eqona Metallic serisinde sizleri bekliyor!..

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Krem

121,30TL

Anahtar Priz Eqona Krem serisi ürünleri içerisinde bulunan Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Krem Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Bej

129,75TL

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Bej evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Anahtar Priz Eqona Metallic serisinde sizleri bekliyor!..

Eqona 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, M.Siyah

129,75TL

Siyah 2 Çıkışlı USB  Şarj Prizi 5V / 2.1A..

Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Beyaz

128,35TL

Anahtar Priz Eqona Pratik Beyaz modelleri arasında Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Beyaz Online Günsan’da!..

Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Krem

128,35TL

Anahtar Priz Eqona Pratik Krem serisi içerisinde yer alan Eqona Pratik Telefon Tutucu 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Krem ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Fildişi Beyazı

121,30TL

Anahtar Priz Radius Fildişi Beyazı modelleri arasında Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Fildişi Beyazı Online Günsan’da!..

Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Füme

129,75TL

Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Füme Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Gümüş

129,75TL

Anahtar Priz Radius Metalik serisi ürünleri içerisinde bulunan Radius 2 Çıkışlı USB Şarj Prizi, 5V, 2.1A, Gümüş Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)

USB Şarjlı Prizler

Elektronik cihazların hayatımızda kapladığı yerin genişlemesi her ne kadar yaşamlarımızı kolaylaştırsa da bizleri büyük bir sorunla da karşı karşıya bıraktı: Şarj sorunu. Her yıl yeni modelleri çıkan telefon, tablet gibi elektronik aletlerin niteliklerinin gelişirken bataryalarının yetersiz kalmaya başlaması, ortaya çıkan şarj sorununa çözüm üretilmesini zorunlu hale getirdi. USB Şarj Prizleri tam da bu noktada ortaya çıkan ihtiyaca cevap vererek, şarj sorununu çözmenin alternatiflerinden biri olarak öne çıkmayı başardı.

Herhangi bir adaptöre ihtiyaç duymadan, yalnızca USB kablosu vasıtasıyla elektronik cihazlarınızı şarj edebilmeniz mümkün. İhtiyacınız olan tek şey; bir adet USB kablosu. USB kablosunun direkt olarak prize takılması ile elektrik enerjisinin aktarılmasını sağlayan USB Şarj Prizleri, sahip olduğu iki adet priz çıkışı ile tek prizde iki cihazı şarj edebilmenize olanak sağlıyor. 5V/2.1A çıkış akımlı USB prizler ile telefon, tablet, akıllı saat gibi elektronik cihazlar hızlı bir şekilde şarj edilebilir.

Telefon tutucu özellikli USB şarj prizleri, özellikle USB kablosunun kısa olduğu ve şarja takılan elektronik cihazın yere konulmak istenmediği durumlarda prizin üzerinde yer alan eklentisi ile telefonun tutulmasına imkân veriyor. Ayrıca USB girişli grup prizlerin de tercih edilebilmesi mümkün. İki USB girişe sahip, çocuk korumalı ve topraklı grup prizler hem işlevsel hem de güvenli bir ürün olarak öne çıkmakta.

USB şarj prizlerine evinizde, ofisinizde veya çalışma odanızda yer verebilirsiniz. Günsan Online’da sizlere sunduğumuz USB Şarj Prizleri ile elektronik cihazlarınız için şarj sorununu kolayca çözebilir, adaptör kullanmadan tek prizde iki farklı cihazı rahatlıkla şarj edebilirsiniz.