Günsan Kargo

Üçlü Priz Modelleri

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt

142,05TL

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

44,30TL

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

46,60TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m Online Günsan’da!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

60,05TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m Online Günsan’da!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

23,80TL

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

30,85TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m Online Günsan’da!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

34,35TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

44,05TL

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

13,55TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli Online Günsan’da!..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Neden Üçlü Priz Tercih Etmeliyim?

Elektrik prizleri ihtiyacımız olan elektriği şebekeden temin ederek, güvenli bir iletim sağlar. Ancak evlerimizde kullandığımız elektronik alet sayısı artıkça ihtiyacımız olan elektrik prizi sayısı da arttı. Buna bağlı olarak üçlü prizler en yaygın kullanılan modellerden biri oldu.

Üçlü Prizler Güvenli Midir?

Üçlü prizlerin dış gövdeleri elektrik çarpmasından korunmak amaçlı yalıtkan malzemelerden üretilir. Bağlantı noktaları ise ısıdan etkilenmeyen, yanmaz malzemelerden üretilir.

Her ne kadar üretim açısından en üst seviyede güvenilir olarak üretilse de kullanırken üçlü prizlere dikkat edilmesi gerekir. Özellikle çocukların güvenliği açısından prizler yuva altlarına monte edilmeli ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutulmalıdır. Prizlerin içine bir şeyler girmesini veya çocuklar tarafından sokulmasını engellemek için cisimlerin yuvaya girişini engelleyen özel koruma aparatları kullanılmalıdır.

Piyasada anahtarlı ve anahtarsız olmak üzere iki çeşit üçlü priz vardır. Anahtarlı prizlerde elektrik kaynağına bağlı olmalarına rağmen anahtarları kapatıldığı sürece elektrik akımı engellenir.

Üçlü priz modellerinde bulunabilecek üç çeşit vardır; topraksız, topraklı ve UPS. UPS üçlü priz modelleri genellikle bilgisayar gibi hassas cihazlarda kullanılır. Topraklı priz modellerinin topraklamaya ihtiyacı vardır ancak topraksız standart prizlerin topraklamaya ihtiyacı yoktur ve TV gibi elektronik cihazlarda rahatça kullanılabilir.

Piyasada farklı çeşitleri ve uygun fiyatlı seçenekleri rahatça bulunabildiği için üçlü priz modelleri evlerde çok tercih edilen bir modeldir.