Günsan Kargo

SİGORTA KUTULARI

Sigorta Kutusu Sıva Altı 12'li

50,90TL

Sigorta Kutusu Sıva Altı 12'li evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Sigorta Kutulari Sıva Altı (Halojen Free) serisinde sizleri bekliyor!..

Sigorta Kutusu Sıva Altı 16'lı

67,40TL

Sigorta Kutusu Sıva Altı 16'lı Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Sigorta Kutusu Sıva Altı 16'lı(2 katlı)

68,75TL

Sigorta Kutulari Sıva Altı (Halojen Free) serisi ürünleri içerisinde bulunan Sigorta Kutusu Sıva Altı 16'lı(2 katlı) Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Sigorta Kutusu Sıva Altı 24'lü

99,00TL

Sigorta Kutusu Sıva Altı 24'lü Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Sigorta Kutusu Sıva Altı 36'lı(3 katlı)

130,65TL

Sigorta Kutusu Sıva Altı 36'lı(3 katlı) evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Sigorta Kutulari Sıva Altı (Halojen Free) serisinde sizleri bekliyor!..

Sigorta Kutusu Sıva Altı 6'lı

33,05TL

Sigorta Kutulari Sıva Altı (Halojen Free) modelleri arasında Sigorta Kutusu Sıva Altı 6'lı Online Günsan’da!..

Sigorta Kutusu Sıva Altı 9'lu

39,20TL

Sigorta Kutulari Sıva Altı (Halojen Free) serisi içerisinde yer alan Sigorta Kutusu Sıva Altı 9'lu ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 12'li

50,90TL

Sigorta Kutulari Sıva Üstü (Halojen Free) serisi ürünleri içerisinde bulunan Sigorta Kutusu Sıva Üstü 12'li Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 16'lı

67,40TL

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 16'lı evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Sigorta Kutulari Sıva Üstü (Halojen Free) serisinde sizleri bekliyor!..

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 16'lı(2 katlı)

68,75TL

Sigorta Kutulari Sıva Üstü (Halojen Free) serisi içerisinde yer alan Sigorta Kutusu Sıva Üstü 16'lı(2 katlı) ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 2'li

5,50TL

Sigorta Kutulari Sıva Üstü (Halojen Free) modelleri arasında Sigorta Kutusu Sıva Üstü 2'li Online Günsan’da!..

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 24'lü

99,00TL

Sigorta Kutusu Sıva Üstü 24'lü evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Sigorta Kutulari Sıva Üstü (Halojen Free) serisinde sizleri bekliyor!..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)

SİGORTA KUTUSU NE İŞE YARAR?

Sigorta kutusu; elektrik kablolarının bağlandığı, ev ya da iş yerimizde elektriği kontrol etmemize yarayan bir anahtar görevi görmektedir. Elektrik enerjisinin herhangi bir arıza veya kısa devre sebebiyle yangına yol açabilme tehlikesi göz önünde bulundurulduğunda, sigorta kutularının varlığı büyük bir önem kazanıyor. Bir diğer ismiyle sigorta panoları seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise; yalıtımının güvenli olmasıdır. Sigorta kutularının sıva altı ve sıva üstü olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Sıva işleminden önce duvara monte edilen tür sıva altı, sıva ve boyamanın ardından montajı gerçekleştirilen tür ise sıva üstü sigorta kutusudur.


Hem estetik hem de dayanıklı Günsan Elektrik sigorta kutusu model ve fiyatlarını inceleyerek siz de eviniz veya iş yerinizin ihtiyacına en uygun ürünü seçebilirsiniz.