Günsan Kargo

KAUÇUK FİŞ VE PRİZLER

Kauçuk Üçlü Grup Priz 16A

26,10TL

Kauçuk Fiş Ve Prizler Monofaze Kauçuk Fiş Ve Prizler serisi ürünleri içerisinde bulunan Kauçuk Üçlü Grup Priz 16A Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Monofaze Kauçuk Duvar Prizi 16A

12,70TL

Kauçuk Fiş Ve Prizler Monofaze Kauçuk Fiş Ve Prizler serisi ürünleri içerisinde bulunan Monofaze Kauçuk Duvar Prizi 16A Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Monofaze Kauçuk Düz Fiş 16A

7,45TL

Monofaze Kauçuk Düz Fiş 16A Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Monofaze Kauçuk Uzatma Prizi 16A

10,30TL

Kauçuk Fiş Ve Prizler Monofaze Kauçuk Fiş Ve Prizler serisi içerisinde yer alan Monofaze Kauçuk Uzatma Prizi 16A ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kauçuk Fiş ve Prizler Çeşitleri

Özellikle ağır çalışma koşullarında tercih edilen Kauçuk Fiş ve Prizler; sanayi tesisleri, şantiyeler, makineler ve gemi inşa için eşsiz bir deneyim sunuyor. Kaliteli ham madde, yüksek darbe dayanımı, alev iletmezlik özelliği ile ağır çalışma koşullarında yüksek performans gösterir. Geniş kablolama alanı ile kolay kablolama imkanı sunan kauçuk fiş ve prizler, sanayi tipi olarak bilinir ve sağlamlığı esastır. 

Online Günsan'da her türlü anahtar ve priz ihtiyacınıza uygun modeller mevcuttur. Grup priz ve aksesuar modelleri de ilginizi çekebilir.