Günsan Kargo
Numune

Visage Grup Priz

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt

113,60TL 142,05TL

-20%

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

49,10TL 61,40TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

54,40TL 67,95TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

65,40TL 81,75TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

30,20TL 37,75TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

39,70TL 49,60TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

44,20TL 55,20TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

53,50TL 66,90TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

19,80TL 24,80TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

41,60TL 51,95TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

44,60TL 55,75TL

-20%

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

52,60TL 65,80TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)

Grup Priz & Uzatma Kablosu

Grup prizler, ev hayatımızı kolaylaştıran aksesuarlar içinde en çok gerek duyduğumuz ürünlerden biri hâlini almış durumda. Elektronik cihazların her geçen gün daha fazla kullanılması, uzatma kablosu olarak da bilinen bu ürüne duyulan ihtiyacı arttırdı. Günsan Elektrik de bu ihtiyaca karşılık olarak iki, üç ve beş metrelik seçenekleriyle üçlü, dörtlü ve altılı grup priz ve aksesuarları sizlerin beğenisine sunuyor. Çocuk korumasıyla birlikte çocuklarınızın güvenliğini de düşünerek ürünlerinde kaliteyi güvenle birleştiriyor. Teknolojideki gelişmelere bağlı olarak ürünlerini tasarlayan Günsan Elektrik; USB şarj girişli grup prizleri ile cep telefonu, Powerbank gibi cihazlarınızı da kolayca şarj etmenize olanak sağlıyor. Çok işlevli bu prizler ise, bir grup prizden bekleyebileceğiniz her şeyi karşılıyor.

Farklı çeşit ve tasarımda grup priz ve aksesuar modelleri ve fiyatlarına göz atın, siz de evinizin ihtiyacını kaliteden ödün vermeden karşılayın.


  • Üçlü Priz Modelleri
  • İkili Priz Modelleri
  • Çoklu Priz Modelleri