Günsan Kargo

Visage Grup Priz

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt

142,05TL

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 142,05TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisind..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

61,40TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m ürünü 61,40TL fiyatı ile Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

67,95TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m ürünü 67,95TL fiyatıyla Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

81,75TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürünü 81,75TL fiyatıyla Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

37,75TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli ürünü 37,75TL fiyatıyla Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

49,60TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m ürün modeli 49,60TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

55,20TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m ürünü 55,20TL fiyatıyla Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

66,90TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m ürünü 66,90TL fiyatı ile Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

24,80TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 24,80TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

51,95TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m ürünü 51,95TL fiyatıyla Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

55,75TL

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 55,75TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekli..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

65,80TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli 65,80TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)

Grup Priz & Uzatma Kablosu

Grup prizler, ev hayatımızı kolaylaştıran aksesuarlar içinde en çok gerek duyduğumuz ürünlerden biri hâlini almış durumda. Elektronik cihazların her geçen gün daha fazla kullanılması, uzatma kablosu olarak da bilinen bu ürüne duyulan ihtiyacı arttırdı. Günsan Elektrik de bu ihtiyaca karşılık olarak iki, üç ve beş metrelik seçenekleriyle üçlü, dörtlü ve altılı grup priz ve aksesuarları sizlerin beğenisine sunuyor. Çocuk korumasıyla birlikte çocuklarınızın güvenliğini de düşünerek ürünlerinde kaliteyi güvenle birleştiriyor. Teknolojideki gelişmelere bağlı olarak ürünlerini tasarlayan Günsan Elektrik; USB şarj girişli grup prizleri ile cep telefonu, Powerbank gibi cihazlarınızı da kolayca şarj etmenize olanak sağlıyor. Çok işlevli bu prizler ise, bir grup prizden bekleyebileceğiniz her şeyi karşılıyor.

Farklı çeşit ve tasarımda grup priz ve aksesuar modelleri ve fiyatlarına göz atın, siz de evinizin ihtiyacını kaliteden ödün vermeden karşılayın.


  • Üçlü Priz Modelleri
  • İkili Priz Modelleri
  • Çoklu Priz Modelleri