Günsan Kargo
Numune

Vısage Grup Priz

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

71,20TL 89,00TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

94,84TL 118,55TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

43,76TL 54,70TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

57,52TL 71,90TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

64,04TL 80,05TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

77,60TL 97,00TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

28,76TL 35,95TL

-20%

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

60,24TL 75,30TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

64,68TL 80,85TL

-20%

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

76,32TL 95,40TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

40,92TL 51,15TL

-20%

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

46,96TL 58,70TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)

Grup Priz & Uzatma Kablosu

Grup prizler, ev hayatımızı kolaylaştıran aksesuarlar içinde en çok gerek duyduğumuz ürünlerden biri hâlini almış durumda. Elektronik cihazların her geçen gün daha fazla kullanılması, uzatma kablosu olarak da bilinen bu ürüne duyulan ihtiyacı arttırdı. Günsan Elektrik de bu ihtiyaca karşılık olarak iki, üç ve beş metrelik seçenekleriyle üçlü, dörtlü ve altılı grup priz ve aksesuarları sizlerin beğenisine sunuyor. Çocuk korumasıyla birlikte çocuklarınızın güvenliğini de düşünerek ürünlerinde kaliteyi güvenle birleştiriyor. Teknolojideki gelişmelere bağlı olarak ürünlerini tasarlayan Günsan Elektrik; USB şarj girişli grup prizleri ile cep telefonu, Powerbank gibi cihazlarınızı da kolayca şarj etmenize olanak sağlıyor. Çok işlevli bu prizler ise, bir grup prizden bekleyebileceğiniz her şeyi karşılıyor.

Farklı çeşit ve tasarımda grup priz ve aksesuar modelleri ve fiyatlarına göz atın, siz de evinizin ihtiyacını kaliteden ödün vermeden karşılayın.


  • Üçlü Priz Modelleri
  • İkili Priz Modelleri
  • Çoklu Priz Modelleri