Günsan Kargo

Fiş Modelleri

Monofaze Kauçuk Düz Fiş 16A

5,60TL 7,45TL

-25%

Monofaze Kauçuk Düz Fiş 16A ürünü 7,45TL fiyatı ile Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Monofaze Kauçuk Uzatma Prizi 16A

7,70TL 10,30TL

-25%

Kauçuk Fiş Ve Prizler Monofaze Kauçuk Fiş Ve Prizler serisi içerisinde yer alan Monofaze Kauçuk Uzatma Prizi 16A ürün modeli 10,30TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Telefon Fiş

4,60TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar serisi içerisinde yer alan Telefon Fiş ürün modeli 4,60TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Topraklı Dişi Fiş

5,00TL

Topraklı Dişi Fiş evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 5,00TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar serisinde sizleri bekliyor!..

Topraklı Erkek Fiş

4,30TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar serisi içerisinde yer alan Topraklı Erkek Fiş ürün modeli 4,30TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Topraklı Erkek Fiş (L)

4,50TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar serisi içerisinde yer alan Topraklı Erkek Fiş (L) ürün modeli 4,50TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Topraklı UPS Erkek Fiş (L)

5,60TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar modelleri arasında Topraklı UPS Erkek Fiş (L) ürünü 5,60TL fiyatıyla Online Günsan’da!..

Topraksız Dişi Fiş

3,30TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar serisi içerisinde yer alan Topraksız Dişi Fiş ürün modeli 3,30TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Topraksız Erkek Fiş

3,20TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Aksesuarlar modelleri arasında Topraksız Erkek Fiş ürünü 3,20TL fiyatıyla Online Günsan’da!..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Fiş Modelleri & Fiyatları

Fiş, elektrik sistemi ile elektrikle çalışan cihazlar arasında bağlantı kurulmasını sağlayan malzemedir. Elektrikli cihazlar veya uzatma kablosu iletkenlerinin bağlandığı fiş, priz aracılığıyla elektrik enerjisi alınmasını sağlayan bir araçtır. Gövdesi bakalit, sert PVC ve termoplastikten yapılan fişlerin kontakları yapılırken pirinç kullanılır.

Fiş Modelleri; topraklı, topraksız, kauçuk fiş, yassı ve kulplu fiş olarak gruplanırken, enerji alış-veriş şekline göre erkek fiş ve dişi fiş olarak ayrılmaktadır. En çok kullanılan fiş modellerinin başında gelen topraklı fiş ise güvenlik amacı ile kullanılan topraklama sistemine sahiptir. Topraklı fişlerde topraklama uygulaması ile elektrik kaçaklarına karşı koruma sağlanır.

Fişler, monofaze (tek fazlı) ve trifaze (üç fazlı) olmak üzere iki şekilde üretilir. Bazı fişlerin üzerinde açma kapama anahtarı bulunur. Prizden çıkarmadan anahtarı kapatarak elektrik verdiğiniz cihazın enerjisini kesebilmeniz mümkündür.

Aradığınız elektrik fişini bulabilmek için Günsan Elektrik online satış sayfasını ziyaret edebilir, evinizin ihtiyacı olan fiş modellerine Günsan kalitesi ve ayrıcalığıyla kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.