Günsan Kargo

Dörtlü Priz Modelleri

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

51,95TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m ürünü 51,95TL fiyatıyla Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

55,75TL

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 55,75TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekli..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

65,80TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli 65,80TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

29,70TL

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 29,70TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizler..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

35,30TL

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak 35,30TL fiyatı ile Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

40,45TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m ürün modeli 40,45TL fiyatıyla bir tık uzağınızda!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

52,25TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m ürünü 52,25TL fiyatıyla Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

17,95TL

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli ürünü 17,95TL fiyatı ile Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Dörtlü Prizler ile Hayat Daha Kolay!

Evimizde elektronik aletlerin kullanımının artması ile ev içerisinde bulunan prizler yetersiz gelmeye başladı. Bu sorunun çözümü için dörtlü priz modelleri üretildi. Dörtlü prizler grup priz modelleri adı altında sınıflandırılır.

Dörtlü prizler sayesinde aynı anda 4 adet elektronik aracınıza elektrik sağlayabilirsiniz. Bu özellik en çok ofislerde fazla sayıda bilgisayar kullanan kişiler için kullanışlı olacaktır. Veya mutfağınızda aynı anda birkaç elektronik alet çalıştırmanız gerekiyorsa dörtlü priz kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Açma kapama düğmesi olan dörtlü prizler sizi elektriği kesmek için her seferinde fişi çekme zahmetinden kurtaracaktır. Yapmanız gereken tek şey düğmeyi kapatmak, bu şekilde elektriği rahatça kesebilirsiniz.

Evinizin veya ofisinizin sadece bir adet prizi var ve çalışma alanınıza uzak mı kalıyor? Uzatma kablosu yeterince uzun olan bir dörtlü priz tercih ederseniz hem istediğiniz yere rahatlıkla elektrik ulaştırabilir hem de dört adet elektronik aleti aynı anda kullanabilirsiniz.

Bütün prizlerde olduğu gibi dörtlü prizlere de güvenliği öncelik olarak gözetmelisiniz. Bunun için güvenilir, sağlam prizler tercih etmeli ve elektrik kaçağı olmadığından emin olmalısınız. Elektrik kaçağı prizlerde yanığa ve bağlı oldukları elektronik cihazın bozulmasına neden olabilir. Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için priz yuvalarını koruyucu aparatlar alabilir, böylece priz yuvasına bir şey girme veya sokulma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Prizlerinizin çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulunmasına dikkat etmelisiniz.