Günsan Kargo
Numune

Dörtlü Priz Modelleri

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

60,24TL 75,30TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

64,68TL 80,85TL

-20%

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

76,32TL 95,40TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

40,92TL 51,15TL

-20%

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

46,96TL 58,70TL

-20%

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Dörtlü Prizler ile Hayat Daha Kolay!

Evimizde elektronik aletlerin kullanımının artması ile ev içerisinde bulunan prizler yetersiz gelmeye başladı. Bu sorunun çözümü için dörtlü priz modelleri üretildi. Dörtlü prizler grup priz modelleri adı altında sınıflandırılır.

Dörtlü prizler sayesinde aynı anda 4 adet elektronik aracınıza elektrik sağlayabilirsiniz. Bu özellik en çok ofislerde fazla sayıda bilgisayar kullanan kişiler için kullanışlı olacaktır. Veya mutfağınızda aynı anda birkaç elektronik alet çalıştırmanız gerekiyorsa dörtlü priz kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Açma kapama düğmesi olan dörtlü prizler sizi elektriği kesmek için her seferinde fişi çekme zahmetinden kurtaracaktır. Yapmanız gereken tek şey düğmeyi kapatmak, bu şekilde elektriği rahatça kesebilirsiniz.

Evinizin veya ofisinizin sadece bir adet prizi var ve çalışma alanınıza uzak mı kalıyor? Uzatma kablosu yeterince uzun olan bir dörtlü priz tercih ederseniz hem istediğiniz yere rahatlıkla elektrik ulaştırabilir hem de dört adet elektronik aleti aynı anda kullanabilirsiniz.

Bütün prizlerde olduğu gibi dörtlü prizlere de güvenliği öncelik olarak gözetmelisiniz. Bunun için güvenilir, sağlam prizler tercih etmeli ve elektrik kaçağı olmadığından emin olmalısınız. Elektrik kaçağı prizlerde yanığa ve bağlı oldukları elektronik cihazın bozulmasına neden olabilir. Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için priz yuvalarını koruyucu aparatlar alabilir, böylece priz yuvasına bir şey girme veya sokulma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Prizlerinizin çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulunmasına dikkat etmelisiniz.