Günsan Kargo
Numune

Çoklu Priz Modelleri

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt

206,00TL

2 USB çıkışlı, Üçlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3mt evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

89,00TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

98,55TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

118,55TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

54,70TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

71,90TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

80,05TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

97,00TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

35,95TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

75,30TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan’da!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

80,85TL

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

95,40TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Dörtlü Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)

Çoklu Priz Modelleri & Çeşitleri

Birçok evde elektronik cihazların sayısının her geçen gün artması, ev tesisatında bulunan prizlerin yetersiz kalmasına sebep olurken çoklu prize olan ihtiyacı da arttırdı. Bilgisayar, televizyon, cep telefonu gibi cihazlar birer ihtiyaç halini alırken daha çok insan tarafından daha sık kullanılmaya başlandı. Bunlara tablet, powerbank, oyun konsolu gibi elektronik aletlerin kullanımının da yaygınlaşması eklenince ev ve ofislerde sayıca yetersiz kalan prizleri destekleyecek ürünler önem kazanmaya başladı.

Bir prize takılarak birden çok alıcıya elektrik enerjisi aktarımı sağlayan aracı bir cihaz olan çoklu priz, monofaze (tek fazlı) ve trifaze (üç fazlı) olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Kullanım yerlerine göre çoklu prizler; topraklı çoklu priz, topraksız çoklu priz ve UPS çoklu priz olmak üzere üçe ayrılır. Buzdolabı, bulaşık makinesi gibi topraklamaya ihtiyaç duyulan cihazlar için topraklı; televizyon, müzik seti gibi topraklamaya ihtiyaç duymayan cihazlar için topraksız modeller kullanılır. UPS grup prizler ise bilgisayar, telefon gibi hassas cihazlar için kullanılan çoklu priz modelidir.

Çoklu prizlerin 3’lü, 4’lü ve 6’lı modelleri bulunmaktadır. Çoklu Priz Modelleri aynı anda birden çok elektronik cihaza elektrik enerjisi aktarılmasına imkân verirken, üzerinde bulunan açma kapama düğmesi sayesinde tek tuşla söz konusu aletlere olan elektrik akımının kolayca kesilebilmesini sağlar.

Çoklu priz alırken kaliteli bir ürün olmasına, korumalı olmasına ve kablosunun uzunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede ihtiyacınız duyduğunuz uzunlukta kablosu olan, korumalı bir çoklu priz alarak evinizin veya ofisinizin bu ihtiyacını kalitesine güvendiğiniz bir ürünle karşılayabilirsiniz.

Günsan Elektrik’e gelerek dilediğiniz çoklu priz modeline sahip olabilir, Günsan ayrıcalığıyla evinizdeki tüm elektronik cihazların sorunsuz bir şekilde çalışmasının keyfini çıkarabilirsiniz.