Günsan Kargo

Altılı Priz Modelleri

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m

61,40TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 2m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m

67,95TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 3m Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m

81,75TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz 5m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli

37,75TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi ürünleri içerisinde bulunan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Anahtarlı Priz Klemensli Günsan kalitesini ayağınıza getiriyor...

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m

49,60TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisi içerisinde yer alan Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 2m ürün modeli bir tık uzağınızda!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m

55,20TL

Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz modelleri arasında Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 3m Online Günsan’da!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m

66,90TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz 5m Online Günsan farkıyla kapınıza kadar geliyor!..

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli

24,80TL

Altılı Çocuk Korumalı Topraklı Priz Klemensli evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda tamamlayıcı unsuru olarak Grup Priz Ve Aksesuarlar Visage Grup Priz serisinde sizleri bekliyor!..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Altılı Priz Modelleri İle İşlerinizi Kolayca Halledin!

Teknoloji çağının girmemiz ile birlikte elektronik aletlerin kullanımının çoğaldı ve evimizde, ofisimizde elektrik ihtiyacımız artmaya başladı. Elektriği uygun bir şekilde dağıtmanın en iyi ve güvenli yolu ise taşınabilir prizler oldu. Priz sayısı, kablo uzunluğu gibi farklı özellikleri olan ve birçok çeşidi bulunan prizlerde en çok kullanılanlardan biri kuşkusuz altılı priz modelleri oldu.

Altılı priz modelleri altı adet prizi bir araya toplayan ve en fazla altı adet elektronik aletin elektrik ihtiyacını karşılayan priz topluluğundan oluşur. Özellikle ofislerinizde fazlaca bilgisayar kullanımı var ise masanın içine yerleştirilecek bir altılı priz elektrik konusunda çok kolaylık sağlayacaktır. Evinizde ise TV, ses sistemi gibi bir arada bulunan elektronik aletlerinizin elektrik ihtiyaçlarınızı tek bir yerden kolayca karşılayabilirsiniz.

Priz alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta güvenli olmasıdır. Dış malzemesinin yalıtkan bir malzemeden yapılması, bağlantı noktalarında kaçak olmaması gibi noktalar elektrik çarpması gibi istenmeyen kazaların önlenmesi için çok önemlidir. Özellikle çocukların bulunduğu ortamda prizler onların ulaşamayacağı yerlerde bulunmalıdır. Yuvalarına herhangi bir cisim sokulmaması veya girmemesi için yuvayı koruyucu aparatlar alabilirsiniz. Açma kapama düğmesi olan prizler de istediğiniz zaman prize gelecek elektrik akımını kesmek amaçlı kullanılır, hem böylece kullanmadığınız zamanlarda elektriği boşuna çekmemiş olursunuz hem de evde veya ofiste olmadığınız zamanda oluşabilecek istenmeyen kazalardan korunmuş olursunuz.